Aktualności

25.05. Polityka Prywatności INOXI


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez INOXI S.C.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję czytaj więcej.


18.10. Regra i pasy ścierne


Zastanawiasz się co to jest i do czego służy przystawka REGRA ? Jest to przyrząd przeznaczony do szlifowania i polerowania rur. Dzięki płynnej regulacji ustawienia nasi klienci są w stanie wyszlifować każdy trudno dostępny spaw. W ofercie posiadamy również akcesoria do przystawki: rolki napędowe, rolki napinające oraz taśmy ścierne 20x570 mm. Dodatkowo oferujemy taśmy 75x2000 mm do szlifierek Grit, Luna, Opti, BSM i innych.


03.10. System balustrad całoszklanych


Rozszerzyliśmy naszą ofertę o profile aluminiowe, które służą do montażu balustrad szklanych. Dostępne są w 2-ch wersjach: mocowane do podłogi oraz do montażu bocznego. Dzięki balustradom całoszklanym nie tylko zapewniamy estetyczne walory ale zyskujemy minimalistyczny wygląd oraz nowoczesną przestrzeń zachowując przy tym maksymalny przepływ światła oraz bezpieczeństwo dla klatek schodowych, balkonów i tarasów.


25.06. Nowe katalogi produktów


Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż są już dostępne najnowsze katalogi z oferowanymi przez naszą firmę produktami. Katalogi są podzielone na trzy kategorie: daszki szklane, okucia do szkła oraz elementy do balustrad. Wszystkie okucia zostały w naszych katalogach z wymiarowane oraz szczegółowo opisane, co pozwala na dokonanie precyzyjnych obliczeń.

Serdecznie zapraszamy...


01.06. www.glameco.com


Przedstawiamy Państwu naszą nową odświeżoną stronę internetową. Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej rozszerzonym informacjom będziecie Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą. Przydatne informacje dla zainteresowanych zawiera zakładka Pomoc. Znajdują się tam odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące szkła hartowanego, okuć nierdzewnych oraz montażu daszków szklanych.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.


21.04. Balustrada według własnego pomysłu


Miło nam poinformować, iż gama oferowanych przez nas produktów stale się poszerza. Oferujemy Państwu elementy do montażu balustrad: elementy słupka, poręczy, kolanka oraz łączniki rur, zakończenia poręczy, a także mocowania słupków z których mogą Państwo złożyć balustradę wg własnego pomysłu, projektu.

14.12. Jeszcze większy wybór śrub dystansowych


Z przyjemnością informujemy, że od grudnia pojawił się w naszej ofercie jeszcze większy wybór śrub do szkła ze stali nierdzewnej, przeznaczonych do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków. Śruby dystansowe idealnie nadają się do przymocowania z różnych materiałów tablic informacyjnych, reklamowych, jak również tabliczek firmowych. Śruby zawierają dystans o standardowych wymiarach lub na specjalne zamówienie klienta, a także podkładkę z tworzywa dającą gwarancję bezpieczeństwa przy pełnym obciążeniu śruby.

09.02. Dołącz do nas na Facebooku lub Google+


By ułatwić klientom kontakt z naszą firmą, uruchomiliśmy fan page na serwisach społecznościowych, na których zamieszczamy najświeższe informacje o naszych produktach i nie tylko. Zostań naszym fanem, a będziesz otrzymywać wiadomości o promocjach jak i również nowościach.

Zapraszamy na nasze strony: Facebook lub Google +.

01.02. Nowa identyfikacja wizualna firmy


Kierując się opiniami klientów, wprowadziliśmy pewne modyfikacje. Nasza strona internetowa zmieniła swój wygląd oraz zawartość by ułatwić państwu sprawniejsze poruszanie się. Przejrzystość strony internetowej ułatwia odnalezienie potrzebnych informacji. Dokonaliśmy aktualizacji strony, co uprości nam kontakt z klientami.

Mamy nadzieję, że nowa grafika i funkcje jakie zostały dodane, zaspokoją Państwa oczekiwania oraz umożliwią państwu łatwiejsze i szybsze poruszanie się po stronie. Staramy się by nasza witryna utrzymywała świeżość, dlatego aktualizujemy ją o nowe treści, zdjęcia, filmy itp. Głównym celem jest, aby na naszej stronie internetowej dostarczyć obecnym i potencjalnym Klientom wyczerpujących informacji o firmie, oferowanych produktach i świadczonych usługach, a także ułatwić bezpośredni kontakt z firmą.

Pomoc techniczna