Beton architektoniczny

Beton architektonicznyBloczki ogrodzeniowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych Klientów wprowadziliśmy do swojej oferty możliwość zakupu bloczków ogrodzeniowych z betonu architektonicznego. Doskonale wpasowują się w aktualne trendy w budownictwie, a także charakteryzują się szybkim i łatwym montażem.

Zobacz produkty

Donice

Przedstawiamy Państwu ofertę donic betonowych, najchętniej wykorzystywanych w strefach komercyjnych, takich jak restauracje, biura, a także na tarasach i w ogrodach. Dostępne w wielu rozmiarach, formach i kolorach.

Zobacz produkty

Płyty ścienne i podłogowe

Oferujemy wysokiej jakości płyty podłogowe i ścienne z betonu architektonicznego o różnych rozmiarach i grubościach. Na życzenie klienta dostarczamy płyty betonowe w dowolnym rozmiarze i kolorze.

Zobacz produkty

Panele dekoracyjne 3D

Polecamy ozdobne panele 3D, które w całości wykonane są z betonu architektonicznego. Chętnie wybierane zarówno przez osoby, które chcą samodzielnie zmienić wygląd swojego wnętrza, jak i przez profesjonalnych dekoratorów wnętrz oraz architektów.

Zobacz produkty

Stopnice

Firma INOXI prezentuje swoim Klientom wysokiej jakości stopnie betonowe. Idealna propozycja do domu, biura, ogrodu, czy też budynku użyteczności publicznej. Schody doskonale prezentują się w przypadku wnętrz w stylu industrialnym i loftowym.

Zobacz produkty

Ławki

W naszej ofercie znajdą Państwo ławki wykonane z betonu architektonicznego. Doskonale komponują się zarówno w terenach zielonych, w galeriach handlowych jak i na tle miejskiej architektury. Ławki są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Zobacz produkty

Wyposażenie wnętrz

W ofercie z betonu architektonicznego posiadamy również meble oraz dodatki do wnętrz takie jak: stoliki, biurka, lampy. Posiadają swój unikalny wygląd, który najlepiej pasuje do salonu, kuchni, czy jadalni utrzymanych w nowoczesnym i skandynawskim stylu.

Zobacz produkty

Pomoc techniczna