Donice betonowe

Przedstawiamy Państwu ofertę donic betonowych, najchętniej wykorzystywanych w strefach komercyjnych, takich jak restauracje, biura, a także na tarasach i w ogrodach. Dostępne w wielu rozmiarach, formach i kolorach.

Zobacz produkty

Płyty betonowe

Oferujemy wysokiej jakości płyty podłogowe i ścienne z betonu architektonicznego o różnych rozmiarach i grubościach. Na życzenie klienta dostarczamy płyty betonowe w dowolnym rozmiarze i kolorze.

Zobacz produkty

Stopnie betonowe

Firma INOXI prezentuje swoim Klientom wysokiej jakości stopnie betonowe. Idealna propozycja do domu, biura, ogrodu, czy też budynku użyteczności publicznej. Schody doskonale prezentują się w przypadku wnętrz w stylu industrialnym i loftowym.

Zobacz produkty

Meble betonowe

W ofercie z betonu architektonicznego posiadamy również meble oraz dodatki do wnętrz takie jak: stoliki, biurka. Posiadają swój unikalny wygląd, który najlepiej pasuje do salonu, kuchni, czy jadalni utrzymanych w nowoczesnym i skandynawskim stylu.

Zobacz produkty

Bloczki ogrodzeniowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych Klientów wprowadziliśmy do swojej oferty możliwość zakupu bloczków ogrodzeniowych z betonu architektonicznego. Doskonale wpasowują się w aktualne trendy w budownictwie, a także charakteryzują się szybkim i łatwym montażem.

Zobacz produkty

Płytki 3D betonowe

Polecamy ozdobne panele 3D, które w całości wykonane są z betonu architektonicznego. Chętnie wybierane zarówno przez osoby, które chcą samodzielnie zmienić wygląd swojego wnętrza, jak i przez profesjonalnych dekoratorów wnętrz oraz architektów.

Zobacz produkty

Ławki betonowe

W naszej ofercie znajdą Państwo ławki wykonane z betonu architektonicznego. Doskonale komponują się zarówno w terenach zielonych, w galeriach handlowych jak i na tle miejskiej architektury. Ławki są wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Zobacz produkty

Lampy betonowe

Poszukując funkcjonalnej i nowoczesnej lampy do salonu czy sypialni koniecznie sprawdź naszą ofertę lamp z betonu. Betonowe lampy to jeden z ciekawszych trendów w dziedzinie oświetlenia. Lampy zaprojektowane i ręcznie wykonane w Polsce

Zobacz produkty

Pomoc techniczna