Donice betonowe

Donice betonowe to produkty, które sprawdzą się w ogrodach, na działkach, w strefach komercyjnych. Dzięki swojej masywności, trwałości i odpowiednim ciężarze – trudno je zniszczyć, przewrócić czy stłuc. Ponadto warto zaznaczyć, że donice betonowe są to produkty, które stanowią inwestycję na przyszłość. Stosunek jakości do ceny wydaje się być niebywale korzystny, ponieważ dzięki trwałości i ich wytrzymałości, posłużą przez lata. Jest to także świetne rozwiązanie stosowane na zewnątrz.

Donice betonowe bowiem spokojnie mogą doświadczać różnych warunków atmosferycznych. Również deszcze nie będą straszne, ponieważ beton architektoniczny, z którego zostały wykonane, zachowuje przez długi czas właściwości higroskopijne. Tego rodzaju donice można znaleźć w wielu różnych kształtach, rozmiarach czy kolorach, dlatego też każdy bez problemu dobierze wśród nich coś dla siebie.

Wybrane donice z naszej oferty.

Donica betonowa -  BIG
Donica betonowa - REGULAR D79L
Donica betonowa - REGULAR D79M
Donica betonowa - REGULAR D119S
Donica betonowa - TOPPO
Donica betonowa - TAGLIO
Donica betonowa - MARGO
Donica betonowa - AMPIO

Uniwersalne zastosowanie donic pozwala na korzystanie z nich na balkonach, tarasach czy przestrzeni miejskiej. Sprawdzą się idealnie do posadzenia mniejszych drzewek czy krzewów, a ponadto świetnie będą komponowały się z otaczającym krajobrazem.Pomoc techniczna