Lampy betonowe

Sufitowe lampy betonowe, to idealne oświetlenie do industrialnego, nowoczesnego lub minimalistycznego wnętrza. Konstrukcja i wygląd lamp, sprawia, że są one ponadczasowe i funkcjonalne. Nadają niepowtarzalny charakter każdemu pomieszczeniu. Bez względu na to, jakie lampy betonowe wybierzesz, możesz liczyć na genialne wpasowanie się ich w Twoje wnętrze.

Lampy betonowe wiszące, dedykowane są do jadalni lub kuchni. Dzięki odpowiedniemu projektowi i wykonaniu, perfekcyjnie oświetlą kuchenny blat roboczy, wyspę lub stół jadalniany. Mogą zastąpić klasyczne żyrandole i kinkiety. Będą dopełnieniem nowoczesnego stylu w każdej kuchni lub industrialnego klimatu w jadalni.

Wybrane lampy betonowe z naszej oferty.

Lampa betonowa Korta IV
Lampa betonowa Lotna
Lampa betonowa Korta II
Lampa betonowa Sfera XL
Lampa betonowa Primitivo
Lampa betonowa Kobe III
Lampa betonowa Kalla 21
Lampa betonowa Kalla
Kinkiet betonowy Febe Wall
Kinkiet betonowy Irma
Plafon z betonu Plan
Podłogowa lampa betonowa Talma F

Szukając odpowiedniego oświetlenia do salonu, warto postawić na lampy betonowe podłogowe lub ścienne. Zapewniają optymalne natężenie i kąt padania światła w pokoju dziennym. Wprowadzą do niego odpowiedni klimat, umożliwiając przy tym komfortowe czytanie lub odpoczynek w czasie oglądania serialu. Wybierając lampy betonowe z naszej kolekcji, wprowadzisz do mieszkania niepowtarzalny styl, wprowadzony przez innowacyjny design lamp.Pomoc techniczna