Meble betonowe

Betonowe meble znajdą zastosowanie w wielu ogrodach, na tarasach, altanach czy działkach. Świetnie sprawdzą się także wkomponowane w obszar miejski – w parkach, ogrodach botanicznych – przestrzeń, z której można cieszyć się korzystając z nich. Betonowe stoły, stoliki czy siedziska świetnie sprawdzą się także jako wyposażenie ogródków kawiarni.

Meble te dzięki materiałowi z jakiego są wykonywane, wykazują się świetną trwałością i wytrzymałością. Jest to także zachęcająca propozycja na gruncie ekonomicznym, ponieważ meble te charakteryzuje bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Biorąc pod uwagę fakt, jak długotrwałe są to materiały, wówczas okaże się, że zakup mebli betonowych jest świetną inwestycją.

Ponadto jeśli chodzi o wyposażenie otwartych przestrzeni – meble te sprawdzą się świetnie, ponieważ beton architektoniczny dobrze reaguje na zmieniające się warunki atmosferyczne, bardzo dobrze wchłaniając wodę.

Wybrane meble betonowe z naszej oferty.

Stolik Lignum
Biurko Ferrum Light
Stolik Quadra
Stolik Focus

Biurka, stoliki czy siedziska betonowe świetnie sprawdzą się także w domu. Będą stanowić modny ostatnimi czasy element industrialny, który nada ciekawy charakter pomieszczeniu.Pomoc techniczna