Bloczki ogrodzeniowe

Bloczki ogrodzeniowe wykonane z betonu to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające stworzenie oryginalnego oraz nowoczesnego ogrodzenia. Wyprodukowane w najnowszych technologiach stanowią gwarancję najwyższej wytrzymałości, a także jakości wizualnej. Charakteryzują się powierzchnią o porowatej teksturze, co nadaje im nietuzinkowego charakteru.

Bloczki ogrodzeniowe dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie produkt, który spełni niezbędne oczekiwania i potrzeby. Ich duży format przekłada się na łatwy oraz szybki montaż. Każdy egzemplarz jest pusty w środku, zatem wystarczy zalać go zaprawą i zbrojeniem. Co równie ważne każdy element w procesie produkcji, zostaje zaimpregnowany specjalistycznym impregnatem.

Podejmowanie tego typu kroków skutkuje pełną funkcjonalnością oraz wieloletnim użytkowaniem bez oznak niszczenia oraz odpornością na czynniki zewnętrze. Dodatkowo, warto również dokonać samodzielnej impregnacji tuż po montażu.

Daszek ogrodzeniowy 80x25x3cm
Bloczek ogrodzeniowy 40x25x30cm
Bloczek ogrodzeniowy 80x25x40cm
Bloczki ogrodzeniowe - murek

Osoby, które cenią sobie niebanalne rozwiązania, lubią oryginalność oraz nowoczesność, z pewnością powinny postawić na bloczki ogrodzeniowe betonowe.

Pomoc techniczna