Płytki 3D betonowe

Panele 3D betonowe nadadzą wnętrzu industrialny charakter. Mogą stanowić niepowtarzalną dekorację pomieszczenia i jednocześnie podkreślić panujący w nim design. Płyty dekoracyjne to również idealne zastępstwo tapet, płytek lub kafelek. Nie są standardowym rozwiązaniem w aranżowaniu wnętrza, dlatego spełnią wymagania klientów, którym zależy na niepowtarzalności w wystroju mieszkania.

Płytki 3D betonowe świetnie prezentują się w salonie, jako tło mebli lub sprzętu elektronicznego. Z powodzeniem zastąpią ścienne ozdoby. Mogą również zostać wykorzystane w przestrzeniach biurowych – sale konferencyjne lub gabinety wiele zyskają, gdy panele 3D betonowe efektownie zakryją puste ściany.

Wybrane betonowe panele 3D z naszej oferty.

Płytka 3D Hex
Płytka 3D Pyramids
Płytka 3D Pillow
Panel 3D „SAMI”

Płyty dekoracyjne to odpowiedź na potrzeby klientów, ceniących sobie minimalistyczne wyposażenie mieszkania. Z uwagi na to, że są dostępne w wielu wariantach – geometryczne, inspirowane naturą, surowe czy kolorowe – wpasują się we wszystkie wnętrza. Jeśli podoba Ci się beton architektoniczny wykorzystany do aranżacji pomieszczeń, to panele 3D betonowe z pewnością zaspokoją Twoje designerskie wymagania.

Pomoc techniczna