Płyty betonowe

Płyty betonowe to coraz bardziej popularny i niezwykle elegancki sposób na wykończenie wnętrza. Niebanalna struktura i chłodne odcienie szarości sprawiają, że rozwiązanie to sprawdza się idealnie w nowoczesnych wnętrzach o minimalistycznym wystroju.

Płyty betonowe znajdują zastosowanie w różnych pomieszczeniach - w łazience, kuchni, salonie, ale także na zewnątrz domu, np. na tarasie lub elewacji budynku. Świetnie wyglądają zarówno na podłodze, jak i na ścianie, idealnie wpisując się w modę na chłodny minimalizm oraz loftowe wnętrza. Jednak płyty betonowe można także w prosty sposób "ocieplić", na przykład łącząc je z drewnianymi elementami i tworząc dzięki temu przyjemny dla oka, przytulny wystrój.

Wybrane płyty betonowe z naszej oferty.

Płyta ścienna Slim
Płyta tarasowa
Płyta ścienna Corno
Płyta ścienna z szalunkiem
Płyta tarasowa Solid
Płyta tarasowa Style
Płyta tarasowa Cube
Płyta tarasowa Multi

Stosowanie betonu architektonicznego we wnętrzach nikogo już nie dziwi. Wyjątkowa plastyczność, przystępna cena oraz szeroki wachlarz możliwości, jakie stwarza ten surowiec, pozwoliły mu zdobyć liczne grono zwolenników. Dzięki temu, stylowe płyty betonowe można dziś zobaczyć w wielu prywatnych domach, a także w biurach, restauracjach, lokalach usługowych i nie tylko.

Pomoc techniczna