Stopnie betonowe

Stopnie betonowe, które posłużą za budulec schodów to gwarancja taniego, szybkiego i niezwykle estetycznego rozwiązania w zagospodarowaniu przestrzeni zewnętrznej. Duża powierzchnia stopni wpływa w znaczący sposów na szybkość układania, a ich montaż jest banalnie prosty, wystarczy położyć je na podkonstrukcji.

Optymalny rozmiar stopni zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, ponieważ cala stopa swobodnie mieści się na schodku. Schody wykonane ze stopni betonowych są odporne na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, mróz, czy promienie słoneczne. Charakteryzują sie dużą trwałością przy zachowaniu bardzo estetycznego wyglądu.

Wybrane stopnice betonowe z naszej oferty.

Podstopnice betonowe
Donica betonowa - REGULAR D79L
Stopnie betonowe płaskie

Duży wybór kolorów i tonacji pozwala na idealne dopasowanie kolorystyczne do otoczenia, a beton barwiony w masie powoduje, że stopnie przez długie lata stopnie betonowe nie tracą swoich walorów estetycznych. Są niezwykle łatwe w użytkowaniu i nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych. Doskonale sprawdzą się zarówno w roli schodów wejściowych do domu, ogrodowych, na taras, czy w obrębie lokali użyteczności publicznej.Pomoc techniczna