Informacje o firmie

Firma INOXI powstała z inicjatywy osób od lat związanych branżą architektury szkła. Od 2010 r. niezmiennie dążymy do zapewnienia najlepszych usług, dostarczając na polski rynek najwyższej jakości zarówno okucia do szkła hartowanego jak i produkty i rozwiązania systemowe dla szkła w budownictwie. Jesteśmy jednocześnie dystrybutorem i producentem. 

 

Od 2013 r. wykonujemy również donice, tablice informacyjne, makiety zwierząt oraz napisy ze stali Corten, natomiast w 2018 r. wprowadziliśmy do oferty także produkty z betonu architektonicznego. Oferując jednocześnie te trzy materiały - szkło, stal i beton - stworzyliśmy idealnie połączenie, dedykowane dla nawet najbardziej wymagającego Klienta, otwartego na najnowsze trendy i ceniącego sobie najwyższą jakość i efektowne wzornictwo.

 

Produkty INOXI wykorzystywane są zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak również budynkach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, biurach oraz wielu innych obiektach. Specjalizujemy się w sprzedaży zadaszeń szklanych, przygotowanych przez naszych projektantów, którzy uznają potencjał szkła. Nasi Klienci mogą liczyć na bieżące i kompleksowe doradztwo w zakresie okuć do szkła hartowanego oraz przy projektowaniu nowatorskich rozwiązań architektonicznych.

 

Dbając o wygodę Klienta, wykonujemy projekty również w oparciu o współpracę on-line. Nasz cel to oferowanie wysokiej klasy produktów, idealnie uzupełniających nowoczesne wnętrze, dających Klientowi możliwość kreowania niezwykłej przestrzeni, łączącej funkcjonalność ze zjawiskowym designem. 

 

Jesteśmy firmą łączącą w sobie duże doświadczenie z szerokim zapleczem technicznym. W ciągu kilku lat zrealizowaliśmy setki zamówień zarówno w sektorze prywatnym jak i publicznym. Nie boimy się wyzwań - decydując się na współpracę z nami, mają Państwo gwarancję należytej obsługi, realizacji i profesjonalnego wykonania powierzonego nam zlecenia. 

 

Nasz stale poszerzający się asortyment możecie Państwo znaleźć w sklepie internetowym, gdzie w prosty sposób oferujemy możliwość dokonania zakupów on-line.

Pomoc techniczna