Okucia do szkła

Oferujemy Państwu różnego rodzaju okucia do szkła ze stali nierdzewnej. Rotule oraz mocowania punktowe pozwolą na zamontowanie tafli szklanych do dowolnej konstrukcji lub ściany. Łączniki oraz elementy do balustrad posłużą Państwu do wykonania zaprojektowanych przez siebie ścianek szklanych, czy poręczy. Większość mocowań możemy zmodyfikować, tak by spełniły Państwa oczekiwania.

Śruby dystansowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego rodzaju śruby dystansowe, które idealnie nadają się do przymocowania tablic informacyjnych i szyldów reklamowych.

Zobacz produkty

Łączniki do szkła

Łączniki do szkła

Łączniki do szkła jakie posiadamy są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, które umożliwiają tworzenie ścian szklanych oraz zabudowań ze szkła.

Zobacz produkty

Uchwyty do drzwi

Pochwyty do drzwi występują w wersji jednostronnej jak i dwustronnej. W naszym asortymencie znajdą państwo również wklejki do drzwi przesuwnych.

Zobacz produkty

Elementy do balustrad

W naszym asortymencie znajdą państwo ogromną liczbę elementów do balustrad, a także profile aluminiowe, które służą do wykonania trwałego i stabilnego montażu balustrad całoszklanych.

Zobacz produkty

Pomoc techniczna